Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas III (2018)

Dnia 27 kwietnia 2018 roku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń szkolnych-zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich.

W tym roku uroczystość została zorganizowana przez klasę II C. Uroczystość rozpoczęła się częścią  oficjalną, podczas której Pani dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła nagrody oraz dyplomy dla najlepszych uczniów klas maturalnych.

Grono pedagogiczne pogratulowało również bardzo dobrych wyników w najróżniejszych dziedzinach sportu.

Następnie podczas artystycznej części ceremonii odbyło się pożegnanie absolwentów przez młodszych kolegów. Rozpoczęła ona się utworem wykonanym przez zespół, który łącznie zaprezentował 3 utwory w ciągu całego pożegnania. Również wystąpiła mistrzyni Polski w tańcu sportowym, pokazując publiczności swój niesamowity talent. Warto również wspomnieć o pięknym wierszu wyrecytowanym przez jednego z uczniów klasy II C. Fantastycznie zaprezentował się uczeń kl. IIA w nostalgicznej piosence z melodią z Kabaretu Starszych Panów. Jednak jednym z najbardziej emocjonujących punktów programu był występ chóru złożonego z niemal wszystkich uczniów IIC. Zaśpiewali oni utwór Maryli Rodowicz pod tytułem ,,Ale to już było". Słowa zwrotek zostały pozmieniane, tak aby tekst piosenki dobrze podkreślał charakter uroczystości.

Cala uroczystość była prowadzona przez dwójkę uczniów z klasy II C, którzy w ciągu jej trwania upiększali ją krótkimi pożegnalnymi tekstami.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej jakże ważnej uroczystości, a naszym tegorocznym maturzystom życzymy wszystkiego co najlepsze w dalszym, policealnym życiu.