foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 1999/2000


 

Adam Pawlak

finalista OLIMPIADY FIZYCZNEJ

opiekun dr Krzysztof Pieszyński


Ewelina Miłosz

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE NA SZKOLĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Kamil Deptuła

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE HISTORYCZNYM: „II wojna światowa”

opiekun mgr Anna Nowak


Michał Goławski

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE HISTORYCZNYM: „II wojna światowa”

opiekun mgr Anna Nowak


Justyna Falkiewicz

II miejsce w Łodzi w KONKURSIE EKOLOGICZNYM

opiekun mgr Eugenia Soszyńska


Leszek Seweryn

finalista KONKURSU FIZYCZNEGO

opiekun dr Krzysztof Pieszyński


ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „PIGORY”

III miejsce na I Festiwalu Piosenki Niemieckiej

opiekun mgr Jan Łapka, mgr Jacek Konofalski


Magdalena Głowińska

II miejsce w Łodzi w KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

opiekun mgr Ilona Płonka


Marta Zawadzka

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE „Co wiem o swoim mieście i najbliższej okolicy”

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Kinga Grzędowska, Karolina Kasztalska, Karolina Korytkowska, Magdalena Lorenc, Nina Żynkowska, Jakub Pilc

finaliści II etapu WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

opiekun mgr Ewa Gortat


Edyta Glapińska

laureatka KONKURSU JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

opiekun mgr Ewa Gortat


Krzysztof Michoń

laureat KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla klas trzecich

opiekun mgr Halina Kapituła, mgr Jacek Konofalski


Agnieszka Kowalik

laureatka KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla klas trzecich

opiekun mgr Halina Kapituła, mgr Jacek Konofalski


Emilia Olbińska

laureatka KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla klas trzecich

opiekun mgr Halina Kapituła, mgr Jacek Konofalski


Aleksandra Świtała, Agnieszka Szustak, Anna Tyc, Małgorzata Tyc, Wojciech Wosik

III miejsce w KONKURSIE PIOSENKI NIEMIECKIEJ

opiekun mgr Halina Kapituła, mgr Jacek Konofalski


Szymon Wojczyszyn

I miejsce w KONKURSIE MATEMATYCZNYM

opiekun mgr Jarosław Milski


Leszek Seweryn

II miejsce w KONKURSIE MATEMATYCZNYM

opiekun mgr Jarosław Milski


Marcin Kałek

finalista w KONKURSIE MATEMATYCZNYM

opiekun mgr Jarosław Milski


Małgorzata Lorenc

finalistka w KONKURSIE MATEMATYCZNYM

opiekun mgr Elżbieta Urbaniak


Rafał Hawrylak, Michał Bartoszewski, Andrzej Krawiec

finaliści KONKURSU NA UCZNIOWSKI PROGRAM KOMPUTEROWY

opiekun mgr Andrzej Wiśniewski


Michał Bartoszewski

III miejsce w KONKURSIE KOMPUTEROWYM w kategorii programów „Lotnictwo polskie w latach 1939-1945”

opiekun mgr Andrzej Wiśniewski


Piotr Sierant, Łukasz Kolczyński

II miejsce w KONKURSIE KOMPUTEROWY na wykonanie strony internetowej promującej styl życia bez papierosa

opiekun mgr Mariola Jachowicz


Joanna Strumiłło, Karolina Kasztalska, Justyna Flakiewicz

II miejsce w KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNEJ

opiekun mgr Eugenia Soszyńska


Magdalena Wygnanowska, Wojciech Ciszewski, Justyna Flakiewicz

finaliści WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ZOOLOGICZNEGO

opiekun mgr Eugenia Soszyńska


Piotr Minia

III miejsce w KONKURSIE ORNITOLOGICZNYM                    

opiekun mgr Eugenia Soszyńska


Justyna Falkiewicz

II miejsce w KONKURSIE LITERACKIM „Gdyby zwierzęta mogły mówić”

opiekun mgr Eugenia Soszyńska


Wiktor Majewski

finalista KONKURSU CHEMICZNEGO

opiekun mgr Krystyna Zaremba, mgr Jan Antoniak


Krzysztof Ziemba

II miejsce w KONKURSIE „Młodzież zapobiega pożarom”

opiekun mgr Jan Łapka


Drużyna uczniów kl. III e    

I miejsce w KONKURSIE „Bądź bezpieczny na drodze”

opiekun mgr Jan Łapka


Tomasz Drabowicz

finalista KONKURSU O PARLAMENTARYZMIE POLSKIM

opiekun mgr Sławomir Kaczmarek


Marcin Oborski

III miejsce w WOJEWÓDZKICH ZAWODACH BRYDŻA SPORTOWEGO    

opiekun mgr Maciej Kosylak

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka2.png