foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 2000/2001


 

Marcin Kałek

IV miejsce w Polsce w KONKURSIE CHEMICZNYM im. Prof. Antoniego Swinarskiego
oraz prawo do wstępu bez egzaminu na kierunek Chemii w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

(uzyskał 273,5 p. na 300 możliwych)

opiekun mgr Jan Antoniak

 

Marcin Kałek

II miejsce w KONKURSIE CHEMICZNYM organizowanym przez Wydział Chemii UAM w Poznaniu

opiekun mgr Jan Antoniak

 

Marcin Kałek

III miejsce w KONKURSIE CHEMICZNYM zorganizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej

opiekun mgr Jan Antoniak

 

Marcin Kałek

laureat Olimpiady chemicznej

Opiekun mgr Jan Antoniak


Jacek Kwiatkowski

laureat OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
(uzyskał prawo wstępu bez egzaminu na kierunek Chemii w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu)

opiekun mgr Krystyna Zaremba

 

Jacek Kwiatkowski

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE NA SZKOLNĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Agnieszka Balcerska

II miejsce w Łodzi w konkursie na SZKOLNĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Wojciech Wosik

III miejsce w Polsce w KONKURSIE „Internet źródłem informacji w świecie”

opiekun mgr Jarosław Milski


Marta Gutowska, Justyna Flakiewicz, Olga Wyganowska

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNEJ

opiekun mgr Eugenia Soszyńska, mgr Jolanta Dziurdź


Drużyna dziewcząt

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Łodzi Szkół Średnich

opiekun mgr Anna Bujnowicz, mgr Lucyna Stasiak


Drużyna chłopców

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Łodzi Szkół Średnich
opiekun mgr Stanisław Bujnowicz


Agnieszka Klepacka

I miejsce w Łodzi w Konkursie BOTANICZNYM

opiekun mgr Jolanta Dziurdź


Szymon Wojczyszyn

I miejsce w finale eliminacji do XV MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW FRANCJI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH

opiekun mgr Jarosław Milski


Leszek Seweryn

laureat KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY”

opiekun dr Jacek Mańko


Wojciech Wosik

laureat KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY”

opiekun mgr Jarosław Milski


Szymon Wojczyszyn

laureat KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY”

opiekun mgr Jarosław Milski

 

Szymon Wojczyszyn

finalista (X miejsce w Polsce) w POWSZECHNYM INTERNETOWYM KONKURSIE dla UCZNIÓW SZKÓŁ  ŚREDNICH- MATEMATYKA

opiekun mgr Jarosław Milski


Radosław Chrobot

III miejsce w Polsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM (w kategorii poezji)

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Michał Antoniak

uzyskał stopień sho-1-dan


Piotr Hałada

finalista OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun mgr Anna Nowak

 

Piotr Hałada

I miejsce w Polsce w Konkursie „Parlamentaryzm w Polsce”

opiekun mgr Anna Nowak


Maciej Harcej, Hanna Pierzchalska

III miejsce w OGÓLNOWOJEWÓDZKIM KONKURSIE „Wschodnie ziemie dawnej Rzeczypospolitej”

opiekun mgr Jan Szałowski


Łukasz Krawczyk, Anna Janczak

finaliści OGÓLNOWOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „Losy Polaków w latach 1785-1918. Trudna droga do niepodległości”

opiekun mgr Jan Szałowski


Michał Czajkowski

finalista KONKURSU MATEMATYCZNEGO (dla klas drugich)

opiekun dr Jacek Mańko


Andrzej Krej

finalista KONKURSU MATEMATYCZNEGO (dla klas drugich)

opiekun mgr Maciej Kosylak


Krzysztof Chyliński

III miejsce w KONKURSIE MATEMATYCZNYM (dla klas drugich)

opiekun mgr Maciej Kosylak


Ewelina Miłosz

II miejsce w Łodzi w KONKURSIE NA SZKOLNĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

opiekun mgr Barbara Pawłowska


Magdalena Głowinska

III miejsce w KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

opiekun mgr Ilona Płonka


Marta Piela, Joanna Troszyńska

III miejsce w KONKURSIE WIEDZY O FILMIE

opiekun mgr Szymon Pytel


Ewa Makuła, Edyta Glapińska

I miejsce w KONKURSIE PIOSENKI NIEMIECKIEJ

opiekun mgr Jan Łapka, mgr Jacek Konofalski


Agnieszka Trzeciak

III miejsce w KONKURSIE O KULTURZE AUSTRII

opiekun mgr Sławomir Kaczmarek


Maciej Rogala

I miejsce w Łodzi w KONKURSIE FIZYCZNYM

opiekun mgr Anna Kostrzewska


Marcin Gierach

I miejsce w Archidiecezji Łódzkiej w KONKURSIE WIEDZY BIBLIJNEJ

opiekun o. Franciszek Lipiński


Zbigniew Tokarczyk

II miejsce na 100m. w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

opiekun mgr Stanisław Bujnowicz

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka2.png