foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 2001/2002


Marcin Kałek

III miejsce w Polsce w OLIMPIADZIE CHEMICZNEJ złoty medal w Olimpiadzie Międzynarodowej w Holandii

opiekun mgr Mariola Michalak, mgr Jan Antoniak

 

Wiktor Majewski

finalista OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun mgr Mariola Michalak, mgr Jan Antoniak

 

Magdalena Lorenc

finalista OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun mgr Mariola Michalak, mgr Jan Antoniak

 

Jacek Kwiatkowski

finalista OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun mgr Mariola Michalak, mgr Jan Antoniak

 

Agnieszka Klepacka

finalista OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

opiekun mgr Jolanta Dziurdź

 

Drużyna uczniów II b, III b

II miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE  WIEDZY EKOLOGICZNEJ

opiekun mgr Eugenia Soszyńska, mgr Jolanta Dziurdź

 

Szymon Wojczyszyn

finalista OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

opiekun mgr Jarosław Milski

 

Leszek Seweryn, Szymon Wojczyszyn

laureaci nagrody głównej KONKURSU MATEMATYCZNEGO

opiekun dr Jacek Mańko, mgr Jarosław Milski

 

Damian Klata

finalista KONKURSU INFORMATYCZNEGO Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

opiekun mgr Maciej Kosylak

 

Drużyna: Szymon Wojczyszyn, Sławomir Sękalski

jedyna z Polski doszła do półfinału światowego w KONKURSIE MESE

opiekun mgr Jarosław Milski, mgr Andrzej Wiśniewski

 

Krzysztof Węgrzyn

I miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM wierszy w języku esperanto

Opiekun mgr Szymon Pytel

 

Katarzyna Kądzielewska   

II miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM wierszy w języku esperanto

opiekun mgr Szymon Pytel

 

Ewa Linda Paluszkiewicz

I miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM „Co wiem o Ludwiku Zamenhofie i języku esperanto”

opiekun mgr Szymon Pytel

                                                                                                             

Anna Hartman

II miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM „Co wiem o Ludwiku Zamenhofie i języku esperanto”

opiekun mgr Szymon Pytel

 

Magdalena Nowicka

finalistka OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun mgr Anna Nowak

 

Jakub Kotowski, Piotr Sendacki

I miejsce w KONKURSIE „Wschodnie ziemie dawnej Rzeczypospolitej”

opiekun mgr Anna Nowak

 

Bartłomiej Kaczorowski

finalista OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun mgr Sławomir Kaczmarek

 

Marcin Gierach

finalista OLIMPIADY z WOS-u

opiekun mgr Sławomir Kaczmarek

 

Anna Jantar, Łukasz Krawczyk

finaliści OLIMPIADY PRAW CZŁOWIEKA

opiekun mgr Sławomir Kaczmarek

 

Agnieszka Świętosławska

I miejsce w KONKURSIE WIEDZY O HISZPANII

opiekun mgr Barbara Wosińska

 

Aleksandra Korycka

III miejsce w Łodzi w KONKURSIE na SZKOLNĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

opiekun mgr Barbara Pawłowska

 

Marta Walczak

I miejsce w KONKURSIE JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO

opiekun mgr Ewa Gortat

 

Magdalena Nowicka

I miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM im. K.K. Baczyńskiego

opiekun mgr Bożena Leonarcik

 

Mateusz Słowikowski

I miejsce w ŁÓDZKIM OTWARTYM TURNIEJU W SZACHY SZYBKIE

 

Drużyna chłopców

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w MISTRZOSTWACH ŁODZI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

opiekun mgr Stanisław Bujnowicz

 

Drużyna dziewcząt

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w MISTRZOSTWACH ŁODZI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

opiekun mgr Anna Bujnowicz, mgr Lucyna Stasiak

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nabor.png