foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 2005/2006


 

Maja Kacprzak

I miejsce w KONKURSIE MITOLOGICZNYM

opiekun mgr Agnieszka Dakowicz

 

Agata Lisiak

finalista OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

opiekun mgr Marek Maruszewski

 

Agnieszka Jaworska

III miejsce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE NA RECENZJĘ KSIĄŻKI

opiekun mgr Izabela Czapnik-Tokarska

 

Alicja Pietrzak i Aleksandra Kumycz

I miejsce konkursu wojewódzkiego FESTIWAL BIBLIOTEK SZKOLNYCH

opiekun mgr Izabela Czapnik-Tokarska i mgr Anna Nowak

 

Klaudia Grzejda i Joanna Szczepańska

II miejsce konkursu wojewódzkiego FESTIWAL BIBLIOTEK SZKOLNYCH

opiekun mgr Izabela Czapnik-Tokarska i mgr Anna Nowak

 

Agata Krawczyk

II miejsce w międzyszkolnym KONKURSIE JAN PAWEŁ II ŻYCIE I DZIEŁO

opiekun mgr Barbara Pawłowska

 

Joanna Roga

finalistka XXI Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej

 

Agnieszka Ormezowska

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Zoologicznym

 

Magdalena Grauman

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

 

Kamil Janikowski

udział w etapie okręgowym Olimpiady Biologicznej

 

Gabriela Wyszomierska, Marcin Szkopiak

zakwalifikowani do II etapu XXIX Olimpiady Języka Francuskiego 2005/06

opiekun Dominika Przytulska

 

Jan Gruziński

IV miejsce w eliminacjach II stopnia Olimpiady Historycznej

opiekun Anna Nowak

 

Sylwester Pacześ

zakwalifikowany do II etapu Olimpiady Ekonomicznej

opiekun Bożena Matuszczyk

 

Maciej Jarczyński, Kamil Skrzypczak

I miejsce w VI edycji wojewódzkiego konkursu Wschodnie Ziemie dawnej Rzeczypospolitej

opiekun Jan Szałowski

 

Agnieszka Jaworska, Tomasz Kądrzycki, Marta Pionka

finaliści VII Konkursu Mitologicznego, zorganizowanego przez ŁCDNiKP

opiekun Agnieszka Dakowicz

 

Marta Kapka, Łukasz Skupiński, Katarzyna Szewczyk

finaliści II Wergiliańskiego Konkursu Recytatorskiego, zorganizowanego przez Łódzkie Koło Polskiego Towarzystwa Filologicznego przy Katedrze Filologii Klasycznej

opiekun Agnieszka Dakowicz

 

Agnieszka Lukas

zakwalifikowana do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

opiekun Bożena Leonarcik

 

Marta Mirowska

udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego
opiekun Szymon Pytel

 

Anita Kunikowska

zakwalifikowana do II etapu Olimpiady z Historii Sztuki

opiekun Katarzyna Lewicka

 

Joanna Szymańska, Klaudia Grzejda

II miejsce w V Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych: w konkursie „Niemieccy pionierzy przemysłowej Łodzi”

opiekun Izabela Tokarska, Anna Nowak

 

Marta Pionka, Agnieszka Jaworska

finalistki V Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych: konkursu „Niemieccy pionierzy przemysłowej Łodzi”

opiekun Izabela Tokarska, Anna Nowak

 

Agnieszka Jaworska

wyróżnienie w III Edycji Międzyszkolnego Konkursu na Recenzję Książki spoza Kanonu Lektur Szkolnych: „Tę książkę warto przeczytać”

opiekun Izabela Tokarska

 

Dawid Możejko, Piotr Szczawiński

I miejsce w konkursie wiedzy o Ziemi Obiecanej „Łódź – Ziemią Obiecaną”

opiekun Barbara Pawłowska

 

Agata Krawczyk

II miejsce w Łódzkim konkursie wiedzy o Janie Pawle II

opiekun Barbara Pawłowska

 

Justyna Głowacka

IV miejsce w Łódzkim konkursie wiedzy o Janie Pawle II

opiekun Barbara Pawłowska

 

Katarzyna Stradel

VI miejsce w Łódzkim konkursie wiedzy o Janie Pawle II

opiekun Barbara Pawłowska

 

Łukasz Skupiński

IV miejsce w Konkursie recytatorskim

 

Tomasz Szopka, Thomas Mair, Maciej Wojczuk

laureaci Kangura Matematycznego

opiekun Jacek Mańko, Ewa Sromala

 

Łukasz Konecki

laureat szkolnego etapu konkursu „Liczby i procenty”, zorganizowanego dla uczniów klas pierwszych przez ŁCDNiKP

opiekun Jacek Mańko

 

Maciej Wojczuk

laureat szkolnego etapu konkursu „Funkcje i figury”, zorganizowanego dla uczniów klas drugich przez ŁCDNiKP

opiekun Ewa Sromala

 

Patrycja Bryszewska, Dominik Stożek

finaliści szkolnego etapu konkursu „Funkcje i figury”, zorganizowanego dla uczniów klas drugich przez ŁCDNiKP

opiekun Jacek Mańko

 

Sebastian Pietrzak, Justyna Rędzikowska, Robert Ryminiecki

I miejsce w XVIII Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i licz”

 

Dominik Stożek

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Najlepszy program komputerowy”

 

Hubert Kleszowski, Jacek Sakosik, Mateusz Słoneczny, Aleksandra Stefańska, Marta Wodniak

zdobyli Certyfikat Inwestora w III edycji konkursu „Moje finanse z klasy do klasy”

 

Robert Ryminiecki

I miejsce w indywidualnych mistrzostwach Łodzi w lekkiej atletyce (1500 metrów)

 

Magdalena Chałas

I miejsce w indywidualnych mistrzostwach Łodzi w lekkiej atletyce (100 metrów)

 

Aleksandra Kuźmin, Kamila Klajman

III miejsce w mistrzostwach Łodzi w siatkówce plażowej

 

reprezentacja dziewcząt

VI miejsce w indywidualnych mistrzostwach Łodzi w lekkiej atletyce

 

reprezentacja chłopców

IX miejsce w indywidualnych mistrzostwach Łodzi w lekkiej atletyce

 

reprezentacja dziewcząt

II miejsce w mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach   przełajowych

 

reprezentacja chłopców

IV miejsce w mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych

 

reprezentacja dziewcząt

IV miejsce w mistrzostwach Łodzi w siatkówce

 

reprezentacja chłopców

udział w mistrzostwach Łodzi w siatkówce

 

reprezentacja dziewcząt

udział w mistrzostwach Łodzi w koszykówce

 

reprezentacja chłopców

awans do półfinałów w mistrzostwach Łodzi w koszykówce

 

reprezentacja dziewcząt

VI miejsce w mistrzostwach Łodzi w pływaniu

 

reprezentacja chłopców

IV miejsce w mistrzostwach Łodzi w pływaniu

 

reprezentacja dziewcząt

III miejsce w mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym

 

reprezentacja chłopców

XVI miejsce w mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka3.png