foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 2007/2008


 

I. OLIMPIADY – UDZIAŁ, FINALIŚCI I LAUREACI

  1. Katarzyna Idczak kl. IIIF – II etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (opiekun Sz. Pytel);
  2. Patryk Mikołajczyk kl. IIF – finalista Olimpiady Historycznej (opiekun A. Nowak);
  3. Tomasz Sarzyński – II etap Olimpiady Historycznej (opiekun A. Nowak);
  4. Tytus Kamiński kl. IIIF – II etap Olimpiady Historycznej (opiekun S. Kaczmarek);
  5. Michał Lebioda kl. IIIF, Paweł Luty kl. IIIG – II etap Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun S. Kaczmarek);
  6. Marta Siekierska kl. IIIF – II etap Olimpiady Praw Człowieka (opiekun S. Kaczmarek);
  7. Krzysztof Banaszczyk kl. IIIA - II etap Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun M. Kulińska)
  8. Kaja Kierlik kl. IIIG, Kajetan Kędzior, Małgorzata Socha kl. IIID, Karolina Szurmiej kl. IIB – II etap Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun D. Przytulska);
  9. Marcin Gorczyczewski kl. IIE – finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun V. Feliniak);
  10. Piotr Głąbiński kl. IIIA – finalista Olimpiady Ekonomicznej (opiekun dyr. B. Matuszczyk);
  11. Piotr Głąbiński kl. IIIA – II etap Olimpiady Przedsiębiorczości (opiekun dyr. B. Matuszczyk);
  12. Krzysztof Sierszeń kl. IIC, Tomasz Zauder kl. IID – II etap Olimpiady Matematycznej (opiekunowie A. Łodziewska – Zalasa, J. Mańko, J. Milski);
  13. Daniel Tadeusiewicz kl. IIC, Piotr Głębski kl. IIC, Przemysław Piestrzeniewicz kl. IIID, Piotr Masłowski kl. IIIA, Marek Stawiany kl. IIIA, Tomasz Zauder kl. IID, Sebastian Starościak kl. IIA, Szymon Spodzieja kl. IIA – II etap Olimpiady Fizycznej (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  14. Anna Buldecka kl. IIB – II etap Olimpiady Biologicznej (opiekun D. Posiła).

 

II. KONKURSYZAWODY SPORTOWE

  1. Aleksandra Duda kl. IIF – Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Literacki Dekalog 89 (opiekun I. Czapnik – Tokarska);
  2. Mateusz Styczyński kl. IIB – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Książkę Artystyczną (opiekun I. Czapnik – Tokarska);
  3. Aleksandra Duda, Agnieszka Dudek, Marta Wadowska kl. IIF – wyróżnienie w łódzkim projekcie – konkursie „Miastograf” (opiekun I. Czapnik – Tokarska);
  4. Tomasz Konicki kl. IIA – I miejsce w Konkursie Historycznym „Na zew Ziemi Wileńskiej” (opiekun J. Szałowski);
  5. Karolina Szurmiej kl. IIB – III miejsce w Konkursie Języka Francuskiego (opiekun D. Przytulska);
  6. Robert Krakowiński kl. IIIG – I miejsce w konkursie na okładkę płyty „Chanson francaise – classique”/ „Chanson francophone – moderne” (opiekun D. Przytulska);
  7. Marcin Gorczyczewski kl. IIE – V miejsce w konkursie „Znaszli swój kraj” (opiekun V. Feliniak);
  8. Drużyna z kl. IIIC – finaliści konkursu „Moje Finanse” (opiekun dyr. B. Matuszczyk);
  9. Marek Jaskuła kl. ID, Miłosz Majzner – laureaci szczebla wojewódzkiego konkursu „Kangur Matematyczny” (opiekunowie A. Łodziewska – Zalasa, J. Mańko, J. Milski);
  10. Grzegorz Kowalczyk – wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny” (opiekun A. Łodziewska - Zalasa);
  11. Jacek Marchwicki kl. IIE – laureat nagrody głównej konkursu „Kwadratura Koła” (opiekunowie A. Łodziewska – Zalasa, J. Mańko, J. Milski);
  12. Adam Olechno – laureat I miejsca w „Szkolnym konkursie na baner szkoły i stronę www” (opiekunowie J. Szczerkowska, E. Ostrowska);
  13. Anna Bartniak kl. IIIC – laureatka III miejsca w „Szkolnym konkursie na baner szkoły i stronę www” (opiekunowie J. Szczerkowska, E. Ostrowska);
  14. Michał Mela kl. IIIC, Krzysztof Grzelak – wyróżnienia w „Szkolnym konkursie na baner szkoły i stronę www” (opiekunowie J. Szczerkowska, E. Ostrowska);
  15. Szymon Spodzieja kl. IIA, Krzysztof Sierszeń kl. IIC – laureaci konkursu „Matematyczna Piramida” (opiekunowie A. Łodziewska – Zalasa, J. Mańko, J. Milski);
  16. Szymon Spodzieja kl. IIA – III miejsce w Konkursie Fizycznym dla Klas II-ich (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  17. Piotr Głębski kl. IIC – VIII miejsce w Konkursie Fizycznym dla Klas II-ich (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  18. Tomasz Zauder kl. IID, Sebastian Starościak kl. IIA, Piotr Szewczyk kl. IIC– finaliści Konkursu Fizycznego dla Klas II-ich (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  19. Piotr Masłowski kl. IIIA – III miejsce w konkursie „Fascynująca Fizyka” (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  20. Przemysław Piestrzeniewicz kl. IIID – VIII miejsce w konkursie „Fascynująca Fizyka” (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  21. Aleksandra Rogala kl. IA – I miejsce w konkursie fizycznym „Lwiątko” (opiekunowie J. Kostrzewa, K. Michałowski);
  22. Anna Buldecka kl. IIB – wyróżnienie w Konkursie Zoologicznym (opiekun D. Posiła);
  23. Katarzyna Działak kl. IIB, Sylwia Namysło kl. IIB – wyróżnienia w Konkursie Ekologicznym (opiekun D. Posiła);
  24. Karolina Szurmiej kl. IIB, Piotr Solarek kl. IIE – wyróżnienia w XI Konkursie z Chemii Organicznej dla szkół ponadgimnazjalnych (opiekun M. Michalak);
  25. Drużyna koszykówki chłopców – IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi (opiekun W. Zapała);
  26. Drużyna siatkówki chłopców – II miejsce w Mistrzostwach Łodzi (opiekun B. Just);
  27. Drużyna siatkówki dziewcząt – V miejsce w Mistrzostwach Łodzi (opiekun B. Just).

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka2.png