foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów klas I - III XXXI LO w roku szkolnym 2010/2011


I. OLIMPIADY – UDZIAŁ, FINALIŚCI I LAUREACI

a) uczniowie klas trzecich

  1. Oliwia Brycht kl. IIIb – została laureatką XL Olimpiady Biologicznej, opiekun D. Posiła,
  2. Rafał Woźniak kl. IIIa – został laureatem XI Olimpiady Wiedzy o RegioniePrzedsiębiorczości, otrzymał Nagrodę Specjalną Posła do Europarlamentu dra Jacka Saryusza - Wolskiego (tygodniowy, studyjny pobyt w Brukseli wraz ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego), opiekun Sz. Pytel,
  3. Wiktor Fido kl. IIIc – został finalistą XI Olimpiady Wiedzy o RegioniePrzedsiębiorczości, otrzymał wyróżnienie oraz Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Łodzi, opiekun Sz. Pytel,
  4. Andrzej Lisowski kl. IIIa – został finalistą XI Olimpiady Wiedzy o RegioniePrzedsiębiorczości oraz otrzymał wyróżnienie, opiekun Sz. Pytel,
  5. Radosław Pigulski kl. IIIa – został finalistą XI Olimpiady Wiedzy o RegioniePrzedsiębiorczości, otrzymał wyróżnienie oraz Nagrodę Specjalną Marszałka Województwa Łódzkiego, opiekun Sz. Pytel,
  6. Rafał Woźniak kl. IIIa – awansował do II etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, opiekun Sz. Pytel;
  7. Adrian Smagur kl. IIIa – awansował do II etapu XXIII Olimpiady Filozoficznej, opiekun E. Konopacka,
  8. Magdalena Bartoszek kl. IIIc - awansowała do II etapu Olimpiady Wiedzy o PolsceŚwiecie Współczesnym, opiekun S. Kaczmarek,
  9. Magdalena Bartoszek kl. IIIc - awansowała do II etapu Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej, opiekun S. Kaczmarek,
  10. Artur Budzyński kl. IIIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  11. Sebastian Buczyński kl. IIIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  12. Wiktor Fido kl. IIIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  13. Filip Zając kl. IIIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  14. Piotr Pawlak kl. IIIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska.

b) uczniowie klas pierwszychdrugich

  1. Aneta Ostrowska kl. IIa – została finalistką XXXV Olimpiady Języka Angielskiego, opiekun M. Maruszewski,
  2. Paweł Jasiński kl. IIa – został finalistą Olimpiady Brydżowej, organizowanej przez P.Z.B.S, opiekun J. Mańko,
  3. Daria Sanayet kl. IIb – awansowała do II etapu Olimpiady Biologicznej, opiekun D. Posiła,
  4. Magdalena Krajewska kl. IIb - awansowała do II etapu Olimpiady Biologicznej, opiekun D. Posiła,
  5. Artur Sobczak kl. IId – awansował do II etapu Olimpiady Wiedzy o PolsceŚwiecie Współczesnym, opiekun J. Szałowski,
  6. Aneta Salska kl. Id – awansowała do II etapu Olimpiady Historycznej, opiekun S. Kaczmarek,
  7. Michał Dębowski kl. IIc - awansował do II etapu Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej, opiekun S. Kaczmarek,
  8. Borys Niekurzak kl. IIc – awansował do II etapu Olimpiady Astronomicznej, opiekun K. Michałowski,
  9. Bartosz Ignaczewski kl. IIc – awansował do III etapu Olimpiady Filozoficznej, opiekun E. Konopacka,
  10. Paulina Jaskulska, kl. IIf - awansowała do III etapu Olimpiady Filozoficznej, opiekun E. Konopacka,
  11. Piotr Skrydalewicz kl. IIc – awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  12. Adam Król kl. IIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska,
  13. Eryk Auguścik kl. IIc - awansował do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DianNetMasters 2010, opiekun R. Sielska.

II. KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

a) uczniowie klas trzecich

  1. Sylwia Sobczak kl. IIIc, Aleksandra Przywara kl. IIIc, Mateusz Stryjek kl. IIIb – otrzymali wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Frankofońskiej, opiekun D. Przytulska,
  2. Michał Pawlicki kl. IIIa – zajął I miejsce w konkursie „Fascynująca fizyka”, opiekun K. Michałowski,
  3. Michał Pawlicki kl. IIIa – otrzymał tytuł KAON w konkursie fizycznym „Lwiątko”, opiekun K. Michałowski,
  4. Michał Pawlicki kl. IIIa – został finalistą III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. W. Krysickiego „W świecie matematyki”, opiekun J. Mańko,
  5. Adrian Smagur kl. IIIa – został finalistą III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. W. Krysickiego „W świecie matematyki”, opiekun J. Mańko,
  6. Magdalena Daszkowska kl. IIIb – brała udział w finale Konkursu Papieskiego, opiekun o. G. Stroczyński,
  7. Anna Majewska kl. IIIf – zajęła I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Literackim „Młodzież pamięta” w kategorii szkoły ponadgimnazjalne, zorganizowanym w ramach Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową, opiekun B. Pawłowska,
  8. Klaudia Tomczak kl. IIIf – zajęła X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Moja biblioteka” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, opiekun B. Pawłowska.

 

b) uczniowie klas pierwszychdrugich

  1. Joanna Nowakowska kl. IIb – zajęła III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej, organizowanym przez XX LO w Łodzi, opiekun D. Posiła,
  2. Magdalena Jabłońska kl. IIb - zajęła III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej, organizowanym przez XX LO w Łodzi, opiekun D. Posiła,
  3. Agata Jurek, kl. IIe – otrzymała wyróżnienie w Konkursie Zoologicznym, organizowanym przez XXXIII LO w Łodzi, opiekun D. Posiła,
  4. Agata Jurek, kl. IIe – otrzymała wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym o tematyce biologicznej, organizowanym przez XXXIII LO w Łodzi, opiekun D. Posiła,
  5. Agata Jurek kl. IIe – zajęła III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Literackim „Młodzież Pamięta”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi w ramach Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową, opiekun B. Pawłowska,
  6. Żaneta Rygielska kl. IIb – zajęła IV miejsce w Olimpiadzie o św. Maksymilianie, organizowanym przez oo. Franciszkanów z Siedlec, opiekun o. G. Stroczyński,
  7. Mateusz Michałkiewicz kl. IIa – zajął II miejsce w Szachowych Mistrzostwach Łodzi, organizowanych przez ZSP nr 1, opiekun J. Mańko,
  8. Paweł Jasiński kl. IIa – zajął II miejsce w Szachowych Mistrzostwach Łodzi, organizowanych przez ZSP nr 1, opiekun J. Mańko,
  9. Aneta Ostrowska kl. IIa – zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun D. Nowakowska,
  10. Aneta Ostrowska kl. IIa – zajęła I miejsce w 35 Konkursie Języka Angielskiego o Nagrodę Dyrektora XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  11. Arkadiusz Michalak kl. Ib - zajął II miejsce w 35 Konkursie Języka Angielskiego o Nagrodę Dyrektora XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  12. Andrzej Pacholik kl. IIa - zajął III miejsce w 35 Konkursie Języka Angielskiego o Nagrodę Dyrektora XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  13. Zuzanna Malinowska kl. Ib – zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  14. Paweł Banul kl. IIf - zajął II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  15. Magdalena Krajewska kl. IIb - zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  16. Arkadiusz Michalak kl. Ib – zajął I miejsce w Konkursie Phrasal Verbs, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  17. Joanna Olszewicz kl. IIc – zajęła II miejsce w Konkursie Phrasal Verbs, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  18. Aleksandra Gołębiewska kl. IIa - zajęła III miejsce w Konkursie Phrasal Verbs, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  19. Piotr Zasiński kl. Ia - zajął III miejsce w Konkursie Phrasal Verbs, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  20. Paulina Papros kl. IIe – zajęła I miejsce w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  21. Zuzanna Kosiacka kl. Ie - zajęła II miejsce w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun H. Maruszewska,
  22. Angelika Pakuła kl. Ie - zajęła III miejsce w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  23. Rozalia Kisielewska kl. Ie – otrzymała wyróżnienie w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  24. Agnieszka Szychowska kl. Ic - otrzymała wyróżnienie w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Maruszewski,
  25. Paweł Banul kl. IIf - otrzymał wyróżnienie w Konkursie na Plakat o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego, organizowanym przez XXXI LO, opiekun M. Kulińska,
  26. Piotr Zasiński kl. Ia – zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Idiomy angielskie”, organizowanym przez VI LO w Łodzi, opiekun M. Kulińska,
  27. Zuzanna Kosiacka kl. Ie – otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Idiomy angielskie”, organizowanym przez VI LO w Łodzi, opiekun H. Maruszewska,
  28. Aleksandra Franiak kl. If - otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Idiomy angielskie”, organizowanym przez VI LO w Łodzi, opiekun H. Maruszewska,
  29. Arkadiusz Michalak kl. Ib - otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Idiomy angielskie”, organizowanym przez VI LO w Łodzi, opiekun M. Kulińska,
  30. Piotr Wojna kl. IIa – zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  31. Kacper Forysiak kl. IIa - zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  32. Bartosz Madej kl. IIa - zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  33. Kamil Papierkowski kl. IIa - zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  34. Kamil Zaharan kl. IIa - zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  35. Jakub Popowicz kl. IIa - zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Bule, opiekun B. Just,
  36. Arkadiusz Michalak kl. Ib – zajął II miejsce w konkursie na recenzje literacką „Tę książkę warto przeczytać”, organizowanym przez XXV LO w Łodzi, opiekun I. Tokarska,
  37. Paulina Kubicz kl. IIc – brała udział w IX Biegu Ulicą Piotrkowską, organizowanym przez Urząd Miasta Łodzi, opiekun K. Żuk,
  38. Beata Wójcińska kl. IIc - brała udział w IX Biegu Ulicą Piotrkowską, organizowanym przez Urząd Miasta Łodzi, opiekun K. Żuk,
  39. Sylwia Trela kl. Ib – zajęła I miejsce na najlepszą prezentację multimedialną poświęconą promieniotwórczości podczas II Młodzieżowej Konferencji na PŁ, opiekun B. Ciesielska,
  40. Arkadiusz Michalak kl. Ib - zajął I miejsce na najlepszą prezentację multimedialną poświęconą promieniotwórczości podczas II Młodzieżowej Konferencji na PŁ, opiekun B. Ciesielska,
  41. Rafał Nowakowski kl. Ib - zajął I miejsce na najlepszą prezentację multimedialną poświęconą promieniotwórczości podczas II Młodzieżowej Konferencji na PŁ, opiekun B. Ciesielska,
  42. Arkadiusz Michalak kl. Ib – został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemii Nieorganicznej, organizowanego przez ŁCDNiKP, opiekun B. Ciesielska,
  43. Rafał Nowakowski kl. Ib – został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemii Nieorganicznej, organizowanego przez ŁCDNiKP, opiekun B. Ciesielska,
  44. Jakub Rydz kl. Ie - został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemii Nieorganicznej, organizowanego przez ŁCDNiKP, opiekun B. Ciesielska,
  45. Marcin Karpiński kl. Ie - został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemii Nieorganicznej, organizowanego przez ŁCDNiKP, opiekun B. Ciesielska,
  46. Jagoda Karpowicz kl. Id – zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka HiszpańskiegoWiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun A. Wilczyńska,
  47. Alicja Łopacińska kl. Ia - zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka HiszpańskiegoWiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun A. Wilczyńska,
  48. Agata Glapska kl. If - zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka HiszpańskiegoWiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych, organizowanym przez XXXI LO, opiekun A. Wilczyńska,
  49. Sylwia Szymczak kl. If – zajęła II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. J. Tuwima, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi, opiekun K. Zarębska,
  50. Sylwia Gładysz kl. If – otrzymała wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. J. Tuwima, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi, opiekun K. Zarębska,
  51. Zespół uczniów z klasy Ia o nazwie „Maklerzy masterzy” zajął II miejsce w województwie łódzkim w 9 edycji rozgrywek Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (SIGG 9), opiekun Sz. Pytel,
  52. Drugi zespół uczniów z klasy Ia o nazwie „Szatany GIEŁDY” zajął III miejsce w województwie łódzkim w 9 edycji rozgrywek Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej (SIGG 9), opiekun Sz. Pytel,
  53. Natalia Bartczak kl. IIc – zajęła II miejsce w V Biegu Olimpijczyków w kategorii dziewcząt, opiekun A. Samborska,
  54. Michał Kordala kl. Ia – zajął III miejsce w V Biegu Olimpijczyków w kategorii chłopców, opiekun A. Samborska,
  55. Drużyna chłopców w składzie: Piotr Kapuściński, Bartek Orzechowski, Wojciech Kowalski, Emil Majchrzak, Przemysław Smakowski, Bartosz Kuron, Bartosz Panienkowski, Szymon Bagiński – zajęła V miejsce w Mistrzostwach Łodzi w Piłce Siatkowej, opiekun B. Just,
  56. Paweł Banul kl. IIf – zajął I miejsce w konkursie literackim „Co wiem o Ludwiku Zamenhofie?”, organizowanym przez XXXI LO w ramach obchodów Dnia Patrona, opiekun B. Leonarcik,
  57. Małgorzata Caban kl. IIb – została laureatką konkursu „Matematyczna piramida”, opiekun J. Szczerkowska,
  58. Magdalena Jabłońska kl. IIb - została finalistką konkursu „Matematyczna piramida”, opiekun J. Szczerkowska,
  59. Aleksandra Zalasa kl. IIb - została finalistką konkursu „Matematyczna piramida”, opiekun J. Szczerkowska,
  60. Arkadiusz Michalak kl. Ib – zajął III miejsce w Matematycznej Lidze zadaniowej dla klas I, organizowanej przez XXXI LO, opiekun J. Milski,
  61. Joanna Olszewicz kl. IIc – została finalistką konkursu „Matematyczna piramida”, opiekun J. Milski,
  62. Drużyna dziewcząt w składzie: Sylwia Kępka IIId, Iwona Klepaczka IIId, Dominika Badełek IIId, Barbara Piasta IIIe, Paulina Wesołowska IIId, Martyna Wawilin IIIb, Zuzanna Malinowska Ib, Natalia Franoszek Ic, Magdalena Matlińska Ia, Agata Stankiewicz IIc, Natalia Chmielecka Ib – zajęła V miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, opiekun A. Samborska,
  63. Zuzanna Malinowska kl. Ib – zajęła III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w siatkówce plażowej dziewcząt, opiekun B. Just,
  64. Karolina Wzgarda kl. IId - – zajęła III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w siatkówce plażowej dziewcząt, opiekun B. Just,
  65. Michał Soboń kl. IIf – zajął I miejsce w konkursie wiedzy o Konstytucji 3 maja, organizowanym przez XXIX LO, opiekun R. Przybysz,
  66. Mikołaj Szuszkiewicz kl. IIf - zajął I miejsce w Konkursie Wiedzy o Konstytucji 3 maja, organizowanym przez XXIX LO, opiekun R. Przybysz,
  67. Jakub Baranowski kl. IIf - zajął I miejsce w Konkursie Wiedzy o Konstytucji 3 maja, organizowanym przez XXIX LO, opiekun R. Przybysz,
  68. Katarzyna Pękala kl. Ie – zajęła IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Francuskiego, opiekun D. Przytulska,
  69. Aleksandra Folant kl. If – awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego, opiekun D. Przytulska,
  70. Aleksandra Szymczak kl. If - awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego, opiekun D. Przytulska,
  71. Izabela Kępka kl. IIf - awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego, opiekun D. Przytulska,
  72. Drużyna uczniów: Paulina Samowicz kl. IIe, Magdalena Raj kl. IIe, Adrian Markiewicz kl. IIe, Marta Wolska kl. IIe, Anna Sójka kl. IIe, Karolina Wzgarda kl. IId – zrealizowała film krótkometrażowy w języku francuskimzostała zaproszona na Ogólnopolski Festiwal Filmów Krótkometrażowych w Języku Francuskim w Zielonej Górze, opiekun D. Przytulska,
  73. Zespół muzyczny w składzie: Aleksandra Przywara IIIc, Mateusz Stryjek kl. IIIb, Michał Zieliński IIa – otrzymał wyróżnienie w Konkursie Piosenki Francuskiej podczas Dni Frankofonii w Łodzi, opiekun D. Przytulska, 74. Jarosław Wiosna kl. IIc – zajął II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Francji, opiekun S. Kaczmarek.

 

III. INNE

  1. Uczniowie: Michał Kordala kl. Ia, Piotr Baranowski kl. Ia, Paulina Kubicz kl. IIc, Katarzyna Becht kl. Ic – zostali liderami „Akademii Liderów”, organizowanej przez ŁCDNiKP, opiekun R. Majchrzak.

 

 


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka1.png