foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Osiągnięcia uczniów XXXI LO w roku szkolnym 2016/2017


 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Nazwa konkursu

Uczestnik

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

XII edycja Międzyszkolnego konkursu historycznego „II wojna światowa 1939-1945”

Patryk Knap

IIIe

I miejsce

mgr Sławomir Kaczmarek

XII edycja Międzyszkolnego konkursu historycznego „II wojna światowa 1939-1945”

Kajetan Cegielski

IIIe

I miejsce

mgr Sławomir Kaczmarek

XII edycja Międzyszkolnego konkursu historycznego „II wojna światowa 1939-1945”

Karolina Połetek

IIID

I miejsce

mgr Sławomir Kaczmarek

XII edycja Międzyszkolnego konkursu historycznego „II wojna światowa 1939-1945”

Grzegorz Żyszkiewicz

IIId

I miejsce

mgr Sławomir Kaczmarek

Ogólnopolski konkurs wiedzy i planie wyborczym „Wybieram wybory”

Mikołaj Biskupski

Ie

Awans do etapu okręgowego

mgr Sławomir Kaczmarek

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Ziemia zbliża się do mnie”. Generał Elżbieta Zawadzka „Zo” i cichociemni

Sandra Nowicka

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Ziemia zbliża się do mnie”. Generał Elżbieta Zawadzka „Zo” i cichociemni

Julia Olejnik

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Ziemia zbliża się do mnie”. Generał Elżbieta Zawadzka „Zo” i cichociemni

Natalia Pabjańczyk

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę”

Mikołaj Biskupski

Ie

Awans do finału etapu okręgowego (IV miejsce)

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę”

Dominika Gulazdowska

Ie

Awans do finału etapu okręgowego (II miejsce)

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Ślady – żydowska Łódź”

Radosław Horwat

Ia

Awans do finału etapu okręgowego (I miejsce)

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Ślady – żydowska Łódź”

Michał Tomczak

Ia

Awans do finału etapu okręgowego (I miejsce)

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Gloria victis” Rotmistrz Pilecki

Aleksandra Dziedzic

Ie

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Gloria victis” Rotmistrz Pilecki

Jacek Stanisławski

Ie

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Arsenał pamięci”

Aleksandra Dziedzic

Ie

Laureat

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Arsenał pamięci”

Aleksandra Małek

Ie

Laureat

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Arsenał pamięci”

Dariusz Jóźwik

Ie

Laureat

mgr Robert Przybysz

Konkurs wiedzy o Litzmannstadt Ghetto

Ewelina Bardzińska

IIe

Awans do finału etapu okręgowego (I miejsce)

mgr Robert Przybysz

Konkurs wiedzy o Litzmannstadt Ghetto

Bartosz Bartoszewski

IIe

Awans do finału etapu okręgowego (III miejsce)

mgr Robert Przybysz

Turniej debat oksfordzkich

Paulina Chwałowska

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Turniej debat oksfordzkich

Szymon Frąckiewicz

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Turniej debat oksfordzkich

Martyna Miksa

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Turniej debat oksfordzkich

Łukasz Kot

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Moja przygoda w muzeum”

Hanna Zaturska

Ie

I miejsce

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Moja przygoda w muzeum”

Aleksandra Dziedzic

Ie

II miejsce

mgr Robert Przybysz

Konkurs: „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

Drużyna w składzie:

Paweł Jędraszek IIIa

Jędrzej Soliński IIIa

Aleksander Włodarczyk IIa

 

Awans do etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Konkurs: „The MVC”

Drużyna w składzie:

Jacek Budzyński Ia Aleksander Włodarczyk IIa Paweł Jędraszek IIIa

 

II miejsce

mgr Szymon Pytel

Konkurs z chemii ogólnej i nieorganicznej

Wojciech Wróbel

Id

Wyróżnienie

mgr Renata Majchrzak

Konkurs z chemii ogólnej i nieorganicznej

Malwina Olejniczak

IId

Wyróżnienie

mgr Renata Majchrzak

Konkurs: „Matematyczna piramida”

Mateusz Święch

IId

Finalista

mgr Jarosław Milski

Konkurs: „Kangur europejski”

Klaudia Dybowska

Id

Wyróżnienie

mgr Jarosław Milski

Konkurs: „Tę książkę warto przeczytać”

Zuzanna Ryś

Ie

II miejsce

mgr Katarzyna Zarębska

Konkurs: „Autorytety”

Zuzanna Ryś

Ie

I miejsce w kategorii „Scenariusz uroczystości”

mgr Katarzyna Zarębska

Międzyszkolny konkurs: „Jestem człowiekiem wolnym, nie poddam się uzależnieniom”

Hanna Zaturska

Ie

II miejsce

mgr Katarzyna Zarębska

Międzyszkolny konkurs: „Jestem człowiekiem wolnym, nie poddam się uzależnieniom”

Beata Twardowska

IIIb

I miejsce w kategorii literackiej

mgr Barbara Pawłowska

Międzyszkolny konkurs: „Jestem człowiekiem wolnym, nie poddam się uzależnieniom”

Agata Stefańczyk

IIb

I miejsce w kategorii plastycznej

mgr Barbara Pawłowska

FETA

Maksym Grzelka

Ia

Wyróżnienie w konkursie filmowym

mgr Izabela Czapnik-Tokarska

Konkurs: „Kangur europejski”

Jakub Spychała

Ic

Wyróżnienie

mgr Małgorzata Mańko

Konkurs: „Kangur europejski”

Piotr Kiełek

Ic

Wyróżnienie

mgr Małgorzata Mańko

Międzyszkolny konkurs recytacji tekstów w języku angielskim

Waldo Bastida

Ic

II miejsce

mgr Halina Maruszewska

Wojewódzki konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych: „Człowiek-równowaga-zdrowie”

Piotr Walendowski

IIb

I miejsce

mgr Danuta Posiła

Wojewódzki konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych: „Człowiek-równowaga-zdrowie”

Daria Krzyżanowska

IIb

I miejsce

mgr Danuta Posiła

Wojewódzki konkurs ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych

Małgorzata Furmanek

IIb

II miejsce

mgr Danuta Posiła

Wojewódzki konkurs ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych

Karina Urbańska

IIb

II miejsce

mgr Danuta Posiła

Wojewódzki konkurs: „Matematyka moja pasja”

Michał Dybowski

IIId

Laureat

mgr Anna Łodziewska-Zalasa

Wojewódzki konkurs: „W świecie matematyki”

Michał Dybowski

IIId

Laureat

mgr Anna Łodziewska-Zalasa

Konkurs: „Kangur europejski”

Adam Raj

IIc

Wyróżnienie

mgr Anna Łodziewska-Zalasa

G R A T U L U J E M Y ! ! !