foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Wyniki konkursów organizowanych w XXXI LO w roku szkolnym 2016/2017

Nazwa konkursu

Uczestnik

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

Mistrz matematyki klas pierwszych

Wojciech Wróbel

Id

I miejsce

mgr Jarosław Milski

Mistrz matematyki klas pierwszych

Aleksandra Kołodziejczyk

Ic

III miejsce

mgr Małgorzata Mańko

Mistrz matematyki klas drugich

Mateusz Święch

IId

III miejsce

mgr Jarosław Milski

Mistrz matematyki klas drugich

Karolina Olczyk

IIb

III miejsce

mgr Małgorzata Mańko

Szkolny mistrz SUDOKU

Klaudia Dybowska

Id

I miejsce

mgr Jarosław Milski

Szkolny mistrz SUDOKU

Karolina Nawrocka

Id

II miejsce

mgr Jarosław Milski

Konkurs: „Najlepszy chemik XXXI LO”

Wojciech Markiewicz

IIb

I miejsce

mgr Beata Ciesielska

Konkurs: „Najlepszy chemik XXXI LO”

Adam Maślakiewicz

IIb

II miejsce

mgr Beata Ciesielska

Konkurs: „Najlepszy chemik XXXI LO”

Daria Krzyżanowska

IIb

III miejsce

mgr Beata Ciesielska

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Wojciech Wróbel

Id

I miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Anna Kobalczyk

Id

II miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Wojciech Religa

Ic

III miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

Szkolny konkurs języka niemieckiego

Katarzyna Nowak

Id

I miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

Szkolny konkurs języka niemieckiego

Alicja Pytko

Ia

II miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

Szkolny konkurs języka niemieckiego

Marcel Bednarczyk

Ia

III miejsce

Nauczyciele języka niemieckiego

41 Konkurs  języka angielskiego o Nagrodę Dyrektora Szkoły

Amelia Defecińska

IIa

I miejsce

mgr Halina Maruszewska

41 Konkurs  języka angielskiego o Nagrodę Dyrektora Szkoły

Wojciech Markiewicz

IIb

II miejsce

mgr Halina Maruszewska

41 Konkurs  języka angielskiego o Nagrodę Dyrektora Szkoły

Ewa Kłapcińska           

IIa

III miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Marta Sierska

IIc

I miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Joanna Mikołajska

Id

II miejsce

mgr Anna Piech

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Justyna Tomaszewska

Ib

III miejsce

mgr Mirosława Troszczyńska

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Hanna Zaturska

Ie

wyróżnienie

mgr Anna Piech

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Joanna Lis       

Ib

wyróżnienie

mgr Anna Piech

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Julia Bęckowska

Ib

wyróżnienie

mgr Anna Piech

Konkurs na plakat o tematyce kultury krajów anglojęzycznych

Wioletta Wasiak         

IId

wyróżnienie

mgr Halina Maruszewska

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Mateusz Oleczek        

IIc

I miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Jakub Spychała         

Ic

I miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Bartosz Bartoszewski 

IIe

II miejsce

mgr Mirosława Troszczyńska

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Jakub Tuszyński       

Ic

III miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkursu piosenki w języku angielskim

Julia Sas

IIe

I miejsce

mgr Anna Piech

Konkursu piosenki w języku angielskim

Waldo Bastida

Ic

II miejsce

mgr Halina Maruszewska

Konkursu piosenki w języku angielskim

Hanna Zaturska 

Ie

III miejsce

mgr Anna Piech