foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


Nasze klasy:

Klasa I a_a

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i języka angielskiego.
Wychowawca dr Jacek Mańko.

Klasa I a_i

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr  Szymon Pytel.

Klasa I b

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Monika Kozak.

Klasa I c

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii
Wychowawca mgr Violetta Feliniak.

Klasa I d

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii i geografii.
Wychowawca mgr Lidia Pernak.

Klasa II a (po SP)

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Witold Zapała.

Klasa II b (po SP)

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Dorota Jastrzębska.

Klasa II c (po SP)

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii
Wychowawca mgr Renata Majchrzak.

Klasa II d (po SP)

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii i geografii.
Wychowawca mgr Katarzyna Zarębska.

Klasa II Ag (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Halina Maruszewska.

Klasa II Bg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Anna Piech.

Klasa II Cg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii
Wychowawca mgr Tomasz Stańczyk.

Klasa II Eg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii, geografii i wos-u.
Wychowawca mgr Izabela Skolimowska.

Klasa III a

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Krzysztof Michałowski.

Klasa III b

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Dominika Przytulska.

Klasa III c

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii
Wychowawca mgr Sławomir Kaczmarek.

Klasa III d

z rozszerzonym programem matematyki, chemii biologii lub fizyki.
Wychowawca mgr Ewa Rajnert.

Klasa III e

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii, geografii i wos-u.
Wychowawca mgr Robert Przybysz.

 Klasa III f

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Bogusław Just.

 

Nr lekcji

Dzwonki

0.

725 – 810

1.

815 – 900

2.

910 – 955

3.

1005 – 1050

4.

1100 – 1145

5.

1200 – 1245

6.

1300 – 1345

7.

1355 – 1440

8.

1445 – 1530

9.

1530 – 1615 


Deklaracja dostępności


Ranking Perspektyw 2021


 Uwaga!

XXXI LO ma nowy adres e-mail:


 

foto1

 

nauka2.png