Bo to jest właśnie XXXI

Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem

U nas się pobawisz

I nauczysz wiele

W sercu pozostaną wspomnienia… Przyjaciele

papugi

Nasze klasy:


Klasa I a_a

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i języka angielskiego.
Wychowawca dr Jacek Mańko.

Klasa I a_i

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr  Szymon Pytel.

Klasa I b

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Monika Kozak.

Klasa I c

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii.
Wychowawca mgr Violetta Feliniak.

Klasa I d

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii i geografii.
Wychowawca mgr Lidia Pernak.


Klasa II a (po SP)

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Witold Zapała.

Klasa II b (po SP)

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Dorota Jastrzębska.

Klasa II c (po SP)

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii.
Wychowawca mgr Renata Majchrzak.

Klasa II d (po SP)

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii i geografii.
Wychowawca mgr Katarzyna Zarębska.


Klasa II Ag (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Halina Maruszewska.

Klasa II Bg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Anna Piech.

Klasa II Cg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii.
Wychowawca mgr Tomasz Stańczyk.

Klasa II Eg (po gimnazjum)

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii, geografii i wos-u.
Wychowawca mgr Izabela Skolimowska.


Klasa III a

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Krzysztof Michałowski.

Klasa III b

z rozszerzonym programem biologii, matematyki, chemii.
Wychowawca mgr Dominika Przytulska.

Klasa III c

z rozszerzonym programem języka angielskiego, matematyki, geografii.
Wychowawca mgr Sławomir Kaczmarek.

Klasa III d

z rozszerzonym programem matematyki, chemii i biologii lub fizyki.
Wychowawca mgr Ewa Rajnert.

Klasa III e

z rozszerzonym programem języka polskiego, historii, geografii i wos-u.
Wychowawca mgr Robert Przybysz.

 Klasa III f

z rozszerzonym programem matematyki, fizyki i informatyki.
Wychowawca mgr Bogusław Just.


Czcionka
Kontrast